MXO45-3I-11M0592
MXO45-3I-11M0592 CTS-Frequency Controls
008-0258-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: OSC XO 11.0592MHZ HCMOS TTL PIN
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 11.0592MHz 5.0V -40C +85C 50ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MXO45-3I-11M0592 MXO45-3I-11M0592 Виробник : CTS Electronic Components CTS_11052019_008_0258_0_I_MXO45_MXO45HS-1665263.pdf Standard Clock Oscillators 11.0592MHz 5.0V -40C +85C 50ppm