MXO45HS-2C-12M0000
MXO45HS-2C-12M0000 CTS-Frequency Controls
008-0258-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: OSC XO 12.000MHZ HCMOS TTL PIN
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 100ppm 12MHz 8 Pin DIP/STD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MXO45HS-2C-12M0000 MXO45HS-2C-12M0000 Виробник : CTS Electronic Components CTS_11052019_008_0258_0_I_MXO45_MXO45HS-1665263.pdf Standard Clock Oscillators 100ppm 12MHz 8 Pin DIP/STD