MXO45HS-2C-18M4320
MXO45HS-2C-18M4320 CTS-Frequency Controls
008-0258-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: OSC XO 18.432MHZ HCMOS TTL PIN
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 100ppm 18.432MHz 8 Pin DIP/STD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MXO45HS-2C-18M4320 MXO45HS-2C-18M4320 Виробник : CTS Electronic Components CTS_11052019_008-0258-0_I_MXO45_MXO45HS-1665263.pdf Standard Clock Oscillators 100ppm 18.432MHz 8 Pin DIP/STD