MXO45HS-2C-19M6608
MXO45HS-2C-19M6608 CTS-Frequency Controls
MXO45_MXO45HS.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 19.6608MHZ HCMOS TTL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 100ppm 19.6608MHz 8 Pin DIP/STD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MXO45HS-2C-19M6608 MXO45HS-2C-19M6608 Виробник : CTS Electronic Components 008-0258-0-786357.pdf Standard Clock Oscillators 100ppm 19.6608MHz 8 Pin DIP/STD