MXO45HS-2C-1M8432
MXO45HS-2C-1M8432 CTS Electronic Components
CTS_11052019_008_0258_0_I_MXO45_MXO45HS-1665263.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 1.8432MHz 5.0V -20C +70C 100ppm
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MXO45HS-2C-1M8432 MXO45HS-2C-1M8432 Виробник : CTS-Frequency Controls 008-0258-0.pdf Description: OSC XO 1.8432MHZ HCMOS TTL PIN