MXO45HS-2C-2M4576
MXO45HS-2C-2M4576 CTS-Frequency Controls
008-0258-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: OSC XO 2.4576MHZ HCMOS TTL PIN
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 100ppm 2.4576MHz 8 Pin DIP/STD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MXO45HS-2C-2M4576 MXO45HS-2C-2M4576 Виробник : CTS Electronic Components CTS_11052019_008-0258-0_I MXO45 MXO45HS.PDF Standard Clock Oscillators 100ppm 2.4576MHz 8 Pin DIP/STD