MXO45HS-2C-66M6666
MXO45HS-2C-66M6666 CTS Electronic Components
CTS_11052019_008-0258-0_I MXO45 MXO45HS.PDF
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 66.6666MHz 100ppm -20C +70C
на замовлення 707 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MXO45HS-2C-66M6666 MXO45HS-2C-66M6666 Виробник : CTS-Frequency Controls 008-0258-0.pdf Description: OSC XO 66.6666MHZ HCMOS TTL PIN