MXO45HS-2C-6M1440
MXO45HS-2C-6M1440 CTS Electronic Components
CTS_11052019_008_0258_0_I_MXO45_MXO45HS-1665263.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 100ppm 6.144MHz 8 Pin DIP/STD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук