MXO45HS-2C-7M3728
MXO45HS-2C-7M3728 CTS-Frequency Controls
008-0258-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: OSC XO 7.3728MHZ HCMOS TTL PIN
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 7.3728MHz 5.0V -20C +70C 100ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MXO45HS-2C-7M3728 MXO45HS-2C-7M3728 Виробник : CTS Electronic Components CTS_11052019_008-0258-0_I_MXO45_MXO45HS-1665263.pdf Standard Clock Oscillators 7.3728MHz 5.0V -20C +70C 100ppm