MXO45HS-2I-16M7800
MXO45HS-2I-16M7800 CTS-Frequency Controls
MXO45_MXO45HS.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 16.7800MHZ HCMOS TTL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 16.78MHz 5.0V -40C +85C 100ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MXO45HS-2I-16M7800 MXO45HS-2I-16M7800 Виробник : CTS Electronic Components CTS_11052019_008_0258_0_I_MXO45_MXO45HS-1665263.pdf Standard Clock Oscillators 16.78MHz 5.0V -40C +85C 100ppm