MXO45HS-2I-32M0000
MXO45HS-2I-32M0000 CTS-Frequency Controls
008-0258-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: OSC XO 32.000MHZ HCMOS TTL PCPIN
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 32.0MHz 5.0V -40C +85C 100ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MXO45HS-2I-32M0000 MXO45HS-2I-32M0000 Виробник : CTS Electronic Components 008-0258-0-786357.pdf Standard Clock Oscillators 32.0MHz 5.0V -40C +85C 100ppm