MXO45HS-3C-10M0000
MXO45HS-3C-10M0000 CTS Electronic Components
CTS_11052019_008_0258_0_I_MXO45_MXO45HS-1665263.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 10MHz 50ppm 8Pin DIP/STD
на замовлення 1194 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MXO45HS-3C-10M0000 MXO45HS-3C-10M0000 Виробник : CTS-Frequency Controls 008-0258-0.pdf Description: OSC XO 10.000MHZ HCMOS TTL PIN