MXO45HS-3C-19M6608
MXO45HS-3C-19M6608 CTS-Frequency Controls
008-0258-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: OSC XO 19.6608MHZ HCMOS TTL PIN
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 19.6608MHz 50ppm 8Pin DIP/STD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MXO45HS-3C-19M6608 MXO45HS-3C-19M6608 Виробник : CTS Electronic Components 008-0258-0-786357.pdf Standard Clock Oscillators 19.6608MHz 50ppm 8Pin DIP/STD