MXO45HS-3C-25M0000
MXO45HS-3C-25M0000 CTS Electronic Components
CTS_11052019_008-0258-0_I MXO45 MXO45HS.PDF
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 25MHz 50ppm 8Pin DIP/STD
на замовлення 441 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук