MXO45HS-3C-25M1750
MXO45HS-3C-25M1750 CTS Electronic Components
CTS_11052019_008-0258-0_I MXO45 MXO45HS.PDF
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 25.175MHz 50ppm 8Pin DIP/STD
на замовлення 803 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук