MXO45HS-3C-3M6864
MXO45HS-3C-3M6864 CTS Electronic Components
CTS_11052019_008-0258-0_I MXO45 MXO45HS.PDF
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 3.6864MHz 50ppm 8Pin DIP/STD
на замовлення 1542 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MXO45HS-3C-3M6864 MXO45HS-3C-3M6864 Виробник : CTS-Frequency Controls 008-0258-0.pdf Description: OSC XO 3.6864MHZ HCMOS TTL PIN