MXO45HS-3C-4M5000
MXO45HS-3C-4M5000 CTS-Frequency Controls
008-0258-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: OSC XO 4.5MHZ HCMOS TTL PC PIN
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 4.5MHz 5V -20C +70C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MXO45HS-3C-4M5000 MXO45HS-3C-4M5000 Виробник : CTS Electronic Components CTS_11052019_008-0258-0_I_MXO45_MXO45HS-1665263.pdf Standard Clock Oscillators 4.5MHz 5V -20C +70C