MXO45HS-3C-4M9152
MXO45HS-3C-4M9152 CTS Electronic Components
CTS_11052019_008-0258-0_I MXO45 MXO45HS.PDF
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 4.9152MHz 50ppm 8Pin DIP/STD
на замовлення 828 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MXO45HS-3C-4M9152 MXO45HS-3C-4M9152 Виробник : CTS-Frequency Controls MXO45.pdf Description: XTAL OSC XO 4.9152MHZ HCMOS TTL