MXO45HS-3C-5M0688
MXO45HS-3C-5M0688 CTS-Frequency Controls
008-0258-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: OSC XO 5.0688MHZ HCMOS TTL PIN
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 5.0688MHz 50ppm 8Pin DIP/STD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MXO45HS-3C-5M0688 MXO45HS-3C-5M0688 Виробник : CTS Electronic Components CTS_11052019_008_0258_0_I_MXO45_MXO45HS-1665263.pdf Standard Clock Oscillators 5.0688MHz 50ppm 8Pin DIP/STD