MXO45HS-3C-6M1440
MXO45HS-3C-6M1440 CTS Electronic Components
008-0258-0-786357.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 6.144MHz 50ppm 8Pin DIP/STD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук