MXO45HS-3I-40M0000
MXO45HS-3I-40M0000 CTS-Frequency Controls
008-0258-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: OSC XO 40.000MHZ HCMOS TTL PCPIN
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 40MHz 50ppm =40C +85C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MXO45HS-3I-40M0000 MXO45HS-3I-40M0000 Виробник : CTS Electronic Components CTS_11052019_008-0258-0_I MXO45 MXO45HS.PDF Standard Clock Oscillators 40MHz 50ppm =40C +85C