Продукція > CTS-FREQUENCY CONTROLS > MXO45HST-2C-16M384000
MXO45HST-2C-16M384000 CTS-Frequency Controls
clock-ocillators-mxo45_mxo45hs-datasheet.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: 0016.384000 MHZ Hybrid Circuit
Packaging: Tray
Package / Case: 8-DIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 5V
Current - Supply (Max): 26mA
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Frequency: 16.384 MHz
Написати відгук
Description: 0016.384000 MHZ Hybrid Circuit, Packaging: Tray, Package / Case: 8-DIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm), Mounting Type: Through Hole, Output: HCMOS, TTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±100ppm, Voltage - Supply: 5V, Current - Supply (Max): 26mA, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Frequency: 16.384 MHz, Base Resonator: Crystal.