MXO45HST-2C-1M8432
MXO45HST-2C-1M8432 CTS Electronic Components
008-0258-0-786357.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 100ppm 1.8432MHz 8Pin DIP/Tristate
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук