MXO45HST-2C-25M0000
MXO45HST-2C-25M0000 CTS Electronic Components
CTS_11052019_008-0258-0_I_MXO45_MXO45HS-1665263.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 25.0MHz 5.0V -20C +70C 100ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук