Продукція > CTS-FREQUENCY CONTROLS > MXO45HST-2C-29M491200
MXO45HST-2C-29M491200
MXO45HST-2C-29M491200 CTS-Frequency Controls
clock-ocillators-MXO45_MXO45HS-datasheet.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 29.4912MHZ HCMOS TH
Packaging: Tray
Package / Case: 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can)
Size / Dimension: 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 5V
Current - Supply (Max): 40mA
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm)
Frequency: 29.4912 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 29.4912MHZ HCMOS TH, Packaging: Tray, Package / Case: 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can), Size / Dimension: 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm), Mounting Type: Through Hole, Output: HCMOS, TTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±100ppm, Voltage - Supply: 5V, Current - Supply (Max): 40mA, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm), Frequency: 29.4912 MHz, Base Resonator: Crystal.