MXO45HST-2C-2M4576
MXO45HST-2C-2M4576 CTS Electronic Components
CTS_11052019_008-0258-0_I MXO45 MXO45HS.PDF
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 100ppm 2.4576MHz 8Pin DIP/Tristate
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук