MXO45HST-2C-32M0000
MXO45HST-2C-32M0000 CTS Electronic Components
008-0258-0-786357.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 32.0MHz 5.0V -20C +70C 100ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук