MXO45HST-2C-3M6864
MXO45HST-2C-3M6864 CTS Electronic Components
CTS_11052019_008_0258_0_I_MXO45_MXO45HS-1665263.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 100ppm 3.6864MHz 8Pin DIP/Tristate
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук