MXO45HST-2C-5M0688
MXO45HST-2C-5M0688 CTS Electronic Components
CTS_11052019_008-0258-0_I_MXO45_MXO45HS-1665263.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 100ppm 5.0688MHz 8Pin DIP/Tristate
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук