MXO45HST-3C-19M6608
MXO45HST-3C-19M6608 CTS Electronic Components
008-0258-0-786357.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 19.6608MHz 50ppm 8Pin DIP/Tristate
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук