MXO45HST-3C-20M0000
MXO45HST-3C-20M0000 CTS Electronic Components
CTS_11052019_008_0258_0_I_MXO45_MXO45HS-1665263.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 20MHz 50ppm 8Pin DIP/Tristate
на замовлення 462 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук