MXO45HST-3C-24M0000
MXO45HST-3C-24M0000 CTS Electronic Components
CTS_11052019_008-0258-0_I_MXO45_MXO45HS-1665263.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 24MHz 50ppm 8Pin DIP/Tristate
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук