MXO45HST-3C-25M0000
MXO45HST-3C-25M0000 CTS Electronic Components
CTS_11052019_008-0258-0_I MXO45 MXO45HS.PDF
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 25MHz 50ppm 8Pin DIP/Tristate
на замовлення 997 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MXO45HST-3C-25M0000 MXO45HST-3C-25M0000 Виробник : CTS-Frequency Controls 008-0258-0.pdf Description: OSC XO 25.000MHZ HCMOS TTL PIN