MXO45HST-3C-28M3220
MXO45HST-3C-28M3220 CTS Electronic Components
CTS_11052019_008-0258-0_I MXO45 MXO45HS.PDF
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 28.322MHz 50ppm 8Pin DIP/Tristate
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук