MXPLAD15KP11A
MXPLAD15KP11A Microchip Technology
9522-mplad15kp-datasheet
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 11VWM 18.2VC PLAD
Packaging: Bulk
Package / Case: Nonstandard SMD
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 822A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11V
Supplier Device Package: PLAD
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 12.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.2V
Power - Peak Pulse: 15000W (15kW)
Power Line Protection: No
Grade: Military
Qualification: MIL-PRF-19500
Написати відгук
Description: TVS DIODE 11VWM 18.2VC PLAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard SMD, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 822A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11V, Supplier Device Package: PLAD, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 12.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.2V, Power - Peak Pulse: 15000W (15kW), Power Line Protection: No, Grade: Military, Qualification: MIL-PRF-19500.