MXPLAD7.5KP22A
MXPLAD7.5KP22A Microchip Technology
132315-plad7-5kp-datasheet
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE
Packaging: Bulk
Package / Case: Nonstandard SMD
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 211A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V
Supplier Device Package: Mini-PLAD
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V
Power - Peak Pulse: 7500W (7.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Написати відгук
Description: TVS DIODE, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard SMD, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 211A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V, Supplier Device Package: Mini-PLAD, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 24.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V, Power - Peak Pulse: 7500W (7.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.