MXSMCG100A Microchip Technology
10561-msmc-datasheet
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 100VWM 162VC SMCG
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-215AB, SMC Gull Wing
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 100V
Supplier Device Package: SMCG (DO-215AB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 111V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 162V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Grade: Military
Qualification: MIL-PRF-19500
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 100VWM 162VC SMCG, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-215AB, SMC Gull Wing, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 100V, Supplier Device Package: SMCG (DO-215AB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 111V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 162V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Grade: Military, Qualification: MIL-PRF-19500.