MY05AC14SZ1
MY05AC14SZ1 JAE Electronics
?topics_id=113837&ext_no=06&index=0&_lang=en&v=202505131007309276409
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN SOCKET HSG 14POS HIGH VOLTA
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Natural
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 14
Pitch: 0.240" (6.10mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Row Spacing: 0.311" (7.90mm)
Insulation Material: Polyamide (PA6), Nylon 6
Number of Rows: 2
на замовлення 239 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN SOCKET HSG 14POS HIGH VOLTA, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Natural, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 14, Pitch: 0.240" (6.10mm), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Row Spacing: 0.311" (7.90mm), Insulation Material: Polyamide (PA6), Nylon 6, Number of Rows: 2.