MYA4506N
MYA4506N Amphenol PCTEL
MYA-Series.pdf
Виробник: Amphenol PCTEL
Description: RF ANT 460MHZ YAGI S0239 BRKT
Packaging: Box
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz
Gain: 10.2dBi
VSWR: 1.5
Antenna Type: Yagi, 6-Element
Height (Max): 42.000" (106.68cm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 460MHz
Part Status: Active
Power - Max: 300 W
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 460MHZ YAGI S0239 BRKT, Packaging: Box, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz, Gain: 10.2dBi, Termination: SO239, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Yagi, 6-Element, Height (Max): 42.000" (106.68cm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 460MHz, Part Status: Active, Power - Max: 300 W.