MYMGA5R03ECLA5RAD Murata Power Solutions Inc.
Виробник: Murata Power Solutions Inc.
Description: POWERM
Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 39-SMD Module
Size / Dimension: 0.41" L x 0.35" W x 0.22" H (10.5mm x 9.0mm x 5.6mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 115°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 28.8V
Efficiency: 94%
Current - Output (Max): 3.5A
Voltage - Input (Min): 8V
Voltage - Output 1: 3.3 ~ 5V
Power (Watts): 18 W
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POWERM, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 39-SMD Module, Size / Dimension: 0.41" L x 0.35" W x 0.22" H (10.5mm x 9.0mm x 5.6mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 115°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 28.8V, Efficiency: 94%, Current - Output (Max): 3.5A, Voltage - Input (Min): 8V, Voltage - Output 1: 3.3 ~ 5V, Power (Watts): 18 W, Number of Outputs: 1.