MYTNC1R86RELA2RAD
MYTNC1R86RELA2RAD Murata Power Solutions
mytnc1r86rela2ra.pdf
Виробник: Murata Power Solutions
Module DC-DC 1-OUT 0.7V to 1.8V 6A 10.8W 48-Pin LGA T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Switching Voltage Regulators 6A, Switching Voltage Regulators, Step-down module, LGA, 6-14.4Vin, 0.7-1.8Vout, I2C, -40 to +105degC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MYTNC1R86RELA2RAD MYTNC1R86RELA2RAD Виробник : Murata Electronics MYTNC1R86RELA2RA-1893225.pdf Switching Voltage Regulators 6A, Switching Voltage Regulators, Step-down module, LGA, 6-14.4Vin, 0.7-1.8Vout, I2C, -40 to +105degC