Продукція > EIC > MZ55B3V3
MZ55B3V3
MZ55B3V3 EIC
105mz55bxx.pdf
Виробник: EIC
Zener Diode Single 3.3V 2% 85Ohm 500mW 2-Pin Case M1A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MZ55B3V3 EIC