Продукція > EIC > MZ55B4V7
MZ55B4V7
MZ55B4V7 EIC
105mz55bxx.pdf
Виробник: EIC
Zener Diode Single 4.7V 2% 60Ohm 500mW 2-Pin Case M1A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MZ55B4V7 EIC