Продукція > EIC > MZ55B6V8
MZ55B6V8
MZ55B6V8 EIC
105mz55bxx.pdf
Виробник: EIC
Zener Diode Single 6.8V 2% 8Ohm 500mW 2-Pin Case M1A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MZ55B6V8 EIC