Продукція > EIC > MZ55B7V5
MZ55B7V5
MZ55B7V5 EIC
105mz55bxx.pdf
Виробник: EIC
Zener Diode Single 7.5V 2% 7Ohm 500mW 2-Pin Case M1A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MZ55B7V5 EIC