Продукція > EIC > MZ55B9V1
MZ55B9V1
MZ55B9V1 EIC
105mz55bxx.pdf
Виробник: EIC
Zener Diode Single 9.1V 2% 10Ohm 500mW 2-Pin Case M1A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MZ55B9V1 EIC