Продукція > EIC > MZ55C120
MZ55C120
MZ55C120 EIC
19mz55cxx.pdf
Виробник: EIC
Zener Diode Single 120V 3% 800Ohm 500mW 2-Pin Case M1A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MZ55C120 EIC