Продукція > EIC > MZ55C3V6
MZ55C3V6
MZ55C3V6 EIC
19mz55cxx.pdf
Виробник: EIC
Zener Diode Single 3.6V 3% 85Ohm 500mW 2-Pin Case M1A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MZ55C3V6 EIC