Продукція > EIC > MZ55C5V6
MZ55C5V6
MZ55C5V6 EIC
19mz55cxx.pdf
Виробник: EIC
Zener Diode Single 5.6V 3% 25Ohm 500mW 2-Pin Case M1A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MZ55C5V6 EIC