Продукція > EIC > MZ85C160
MZ85C160
MZ85C160 EIC
mz85cxx.pdf
Виробник: EIC
Zener Diode Single 160V 5% 1100Ohm 1300mW 2-Pin Case M1A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MZ85C160 EIC